Vragen? Contacteer ons gerust!

Heb je vragen over onze omheiningen, poorten, stallen of andere houtoplossingen? Stel ze ons gerust!

* Verplicht veld

Onze filialen

De Sutter Naturally Kampenhout

Vekestraat 48
1910 Kampenhout
België

Route
De Sutter Naturally Zulte

Heidestraat 6a
9870 Zulte
België

Route
De Sutter Naturally Herentals

Toekomstlaan 7
2200 Herentals
België

Route

De Sutter Naturally Kampenhout

Vekestraat 48
1910 Kampenhout
België

Route

Openingsuren kantoor

maandag - donderdag: 7:00 - 12:00 & 12:30 - 17:30
vrijdag: 7:00 - 12:00 & 12:30 - 16:30

Gesloten

Thursday 26 May & Friday 27 May - OH Ascension
Monday 6 June - Whit Monday
Thursday 21 July & Friday 22 July - National Holiday
Monday 15 August - Ascension Day
Monday 31 October & Tuesday 1 November - All Saints Day
Friday 11 November - Armistice Day
Saturday 24 December to Sunday 8 January - Winter break

De Sutter Naturally Zulte

Heidestraat 6a
9870 Zulte
België

Route

Openingsuren kantoor

dinsdag: 7:00 - 12:00
vrijdag: 7:00 - 12:00

Maandag - Woensdag - Donderdag

Open na afspraak & telefonisch bereikbaar

De Sutter Naturally Herentals

Toekomstlaan 7
2200 Herentals
België

Route

Openingsuren kantoor

woensdag: 8:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Maandag - Dinsdag - Donderdag - Vrijdag

Telefonisch bereikbaar